džezva 700ml AKCENT nerez
Kód: MA-267136
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džezva 700 ml, AKCENT, nerez. objem: 700 ml materiál: nerez Nerezová džezva AKCENT je vhodná zejména k přípravě pravé arabské nebo turecké kávy. Díky džezvě vyrobíte kávu neopakovatelné chuti a vůně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022604052 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 2,53 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
