džezva 970ml AKCENT nerez
Kód: MA-267137
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Džezva 970 ml, AKCENT, nerez. objem: 970 ml materiál: nerez Nerezová džezva AKCENT je vhodná zejména k přípravě pravé arabské nebo turecké kávy. Díky džezvě vyrobíte kávu neopakovatelné chuti a vůně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022604083 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 3,1625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
