ešus 3díl. (14cm,víko,talíř) nerez STORE LINE 2
Kód: MA-368257
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ešus 3díl. (14 cm, víko, talíř) nerez, STORE LINE 2. sada obsahuje: - 1 x ešus o průměru 14 cm, se sklopným držadlem - 1 x víko - 1 x talíř o průměru 14 cm materiál: nerez 14/1 síla materiálu: 0,50 mm 3dílná kempingová sada STORE LINE 2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8590419043436 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,41 kg |
| Objem přepravní: | 1,9125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
