ešus 3díl. (15cm,13cm,víko) nerez STORE LINE 1
Kód: MA-767111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ešus 3díl. (15 cm, 13 cm, víko) nerez, STORE LINE 1. sada obsahuje: - 1 x ešus se sklopným držadlem a víko o průměru 15 cm, objem nádoby 1,4 l - 1 x ešus se sklopným držadlem o průměru 13 cm a objemu 1 l materiál: nerez 14/1 síla materiálu: 0,40 mm 3dílná kempingová sada STORE LINE 1.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022191910 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 3,179 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
