filtry na kávu velikost 4 (40ks) MELITTA original
Kód: MA-824616
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Filtry na kávu velikost 4 (40 ks) MELITTA original. velikost: 4 balení: 40 ks Filtry jsou vyrobeny z jedinečného papíru Aromapor®. Díky obzvláště jemné struktuře filtrů přejdou do kávy pouze látky nesoucí aroma a skvělou chuť. Čistota, pevnost a filtrační schopnost nejvyšší kvality. Velikost 1 x 4 – 40 kusů v balení. Vhodné pro překapávače všech značek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4006508200016 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07729 kg |
| Objem přepravní: | 0,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
