FINISH sůl do myčky 1,5kg
Kód: MA-821493
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
FINISH sůl do myčky 1,5 kg. hmotnost: 1,5 kg Sůl Finish chrání myčku před vodním kamenem a zvyšuje její čisticí výkon.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594002682736 |
| Hloubka přepravní: | 14,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Objem přepravní: | 1,38744 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,1 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
