fólie potravinová 30mx29cm 10µ
Kód: MA-281380
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Fólie potravinová 30 m x 29 cm, 10 µ. rozměry: 30 m x 29 cm tloušťka: 10 µ Potravinová folie je zdravotně nezávadný výrobek vhodný především na potraviny, zejména pak pro balení masa, mražených výrobků, pečiva, lahůdek apod. Chrání před oschnutím a zaručuje tímto delší trvanlivost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5902891415862 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,074 kg |
| Objem přepravní: | 0,373625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
