folie potravinová 300mx30cm 8µ
Kód: MA-829203
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Folie potravinová 300 m x 30 cm, 8 µ. rozměry: 300 m x 30 cm tloušťka: 8 µ Potravinová folie je zdravotně nezávadný výrobek vhodný především na potraviny, zejména pak pro balení masa, mražených výrobků, pečiva, lahůdek apod.. Chrání před oschnutím a zaručuje tímto delší trvanlivost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8594179602230 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,565 kg |
| Objem přepravní: | 1,352 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Typ dopňku: | potravinová fólie |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
