fontána světelná 18cm MY PARTY
Kód: MA-266252
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Fontána světelná 18 cm, MY PARTY. výška: 18 cm Světelná fontána je určena pro venkovní použití. Stačí ji jen špičkou zapíchnout do měkkého terénu a zapálit horní okraj. Poté se vytvoří zařící efekt chrlících jisker pro jedinečnou atmosféru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022398227 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,0294 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1 cm |
| Výška přepravní: | 1,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
