forma 4 bábovky 14cm MAJESTIC Margarita nepřiln.povrch, litá
Kód: MA-370127
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma 4 bábovky 14 cm, MAJESTIC Margarita, nepřilnavý povrch, litá. průměr bábovky: 14 cm rozměry celé formy: 33,5 x 33,5 cm Litá hliníková pečící forma na 4 malé bábovky o průměru 14 cm, MAJESTIC Margarita s nepřilnavým povrchem, pro pečení třených, kynutých a piškotých těst. Je vhodná pro elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8591022602058 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,42 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,514 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
