forma 6ks 27,5cm silikon JEDNOROŽEC/DINOSAURUS
Kód: MA-387015
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
forma 6 ks, 27,5 cm, silikon JEDNOROŽEC / DINOSAURUS. rozměry: JEDNOROŽEC - 27,5 x 16,5 x 3,3 cm DINOSAURUS - 27,5 x 15 x 2,5 cm materiál: silikon barva: zelená, růžová Silikonová forma na 6 ks, motiv JEDNOROŽEC nebo DINOSAURUS. Těsto se k formě nelepí a lze je lehce vyklopit. Forma se snadno udržuje a je skladná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8720573715058 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 1,536 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
