forma medvídek 6ks 31x18x2cm silikon ŽL
Kód: MA-370055
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma medvídek 6 ks, 31 x 18 x 2 cm, silikon, ŽL. rozměry: 31 x 18 x 2 cm materiál: silikon barva: žlutá Silikonová forma na 6 ks medvídků CULINARIA Yellow. Forma je odolná proti vysokým teplotám (do 230 st.C), lze jí používat do elektrické i mikrovlnné trouby. Snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022342466 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,171 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,224 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
