forma na bábovku 21cm skl.
Kód: MA-200011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 21 cm skl. rozměry (V x pr.): 11,8 x 21 cm myčka: ano materiál: borosilikátové sklo odolné teplotám od -40 °C do + 300 °C Skleněná forma na klasickou bábovku pro milovníky pečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8593419502279 |
| Barva: | čirá |
| Forma: | bábovka |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,879 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 4,6305 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
