forma na bábovku 22cm GRANITE nepřiln.povrch
Kód: MA-368995
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 22 cm, GRANITE, nepřilnavý povrch. průměr: 22 cm výška: 9,5 cm tloušťka stěny: 0,5 mm Forma na bábovku Granite. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8591022381960 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,333 kg |
| Objem přepravní: | 6,0835 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
