forma na bábovku 22cm nepřiln. povrch CULINARIA
Kód: MA-266107
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 22 cm, nepřiln. povrch, CULINARIA. průměr: 22 cm výška: 9,5 cm tloušťka materiálu: 0,5 mm. barva: šedostříbrná Forma na bábovku s nepřilnavým povrchem CULINARIA. Forma na bábovku CULINARIA je vyrobena z karbonové oceli s nepřilnavým povrchem (Xynflon). Vnější povrch je v šedostříbrném provedení. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022463208 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,342 kg |
| Objem přepravní: | 6,877 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
