forma na bábovku 23cm FANTASIA plech pocín.
Kód: MA-287279
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 23 cm, FANTASIA, plech pocínovaný. průměr: 23 cm Forma na bábovku je Vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022372463 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 7,1415 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
