forma na bábovku 24cm MAJESTIC Sandra nepřiln.povrch, litá
Kód: MA-370130
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 24 cm, MAJESTIC Sandra, nepřilnavý povrch, litá. průměr: 24 cm Litá hliníková pečící forma na bábovku o průměru 24 cm, MAJESTIC Sandra s nepřilnavým povrchem, pro pečení třených, kynutých a piškotových těst. Je vhodná pro elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8591022611043 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,83 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,84 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
