forma na bábovku 25cm nepřiln.povrch CULINARIA Gold
Kód: MA-326259
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Horma na bábovku 25 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA Gold. průměr: 25 cm výška formy: 10,5 cm tloušťka materiálu: 0,5 mm Forma na bábovku CULINARIA je vyrobena z karbonové oceli s nepřilnavým povrchem (Xynflon). Vnější povrch je ve zlatém provedení. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591022613139 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,38 kg |
| Objem přepravní: | 6,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 10,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
