forma na bábovku 25cm nepřiln.povrch
Kód: MA-385840
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku ø 25 cm Pečící forma pro klasickou domácí bábovku je opatřena vysoce odolným antiadhezním povlakem, který zabraňuje připalování. Je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Formu můžete mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8718158235923 |
| Forma: | bábovka |
| Hloubka přepravní: | 26,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,315 kg |
| Materiál: | nepřilnavý |
| Objem přepravní: | 7,5625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
