forma na bábovku 26cm MAJESTIC Cuppy nepřiln.povrch, litá
Kód: MA-370129
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na bábovku 26 cm, MAJESTIC Cuppy, nepřilnavý povrch, litá. průměr: 26 cm Litá hliníková pečící forma na cupcaky o průměru 26 cm, MAJESTIC Cuppy s nepřilnavým povrchem, pro pečení třených, kynutých a piškotových těst. Je vhodná pro elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8591022611036 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,73 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,7 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 27,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
