forma na beránka 29,3x19,2x7,6cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-268732
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na beránka 29,3 x 19,2 x 7,6 cm, nepřiln. povrch CULINARIA. rozměry formy: 29,3 x 19,2 x 7,6 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem tloušťka materiálu: 0,5 mm Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022219157 |
| Barva: | šedá |
| Forma: | Ve tvaru |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,281 kg |
| Materiál: | nepřilnavý |
| Objem přepravní: | 4,1876 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 7,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
