forma na beránka 30,5x19,5x5cm silikon HN CULINARIA
Kód: MA-266176
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na beránka 30,5 x 19,5 x 5 cm, silikon HN, CULINARIA. rozměry: 30,5 x 19,5 x 5 cm materiál: silikon barva: hnědá Silikonový beránek je forma na pečení z nepřilnavého silikonu, díky němu bude velikonoční pečení snazší. Forma je odolná vysokým teplotám (do 230 st.C). Neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňského náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022501436 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,175 kg |
| Objem přepravní: | 4,356 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
