forma na beránka 31,5x16x9cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-326947
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na beránka 31,5 x 16 x 9 cm, silikon ČRV, CULINARIA. rozměry: 31,5 x 16 x 9 cm materiál: silikon barva: červená Silikonový beránek. Forma je odolná vysokým teplotám (do 230 st. C), neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Produkt je již bez drátěné konstrukce, a to díky vyztužené pevné formě, která zajistí stabilitu při pečení a snadnou manipulaci s naplněnou formou. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022615966 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,238 kg |
| Objem přepravní: | 5,27 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
