forma na beránka 31x16x9cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-369437
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na beránka 31 x 16 x 9 cm, silikon ČRV, CULINARIA. rozměry: 31 x 16 x 9 cm materiál: silikon barva: červená Forma je odolná vysokým teplotám (do 240 st.C), neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Produkt je již bez drátěné konstrukce, a to díky vyztužené pevné formě, která zajistí stabilitu při pečení a snadnou manipulaci s naplněnou formou. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022431467 |
| Forma: | Ve tvaru |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Materiál: | silikon |
| Objem přepravní: | 5,27 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
