forma na beránka 31x19,5x13cm 2dílná keramická
Kód: MA-268871
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na beránka 31 x 19,5 x 13 cm, 2dílná, keramická. rozměry: 31 x 19,5 x 13 cm materiál: keramika barva: hnědá Ve formě, která se skládá ze dvou dílů, bude pečení velikonočního beránka (i s tvarovanými zády) ještě jednodušší. Keramickou formu je nutné před pečením vymazat a vysypat. Po upečení bude už beránek čekat jen na drobné dozdobení pomocí polev. Vhodné pro každý typ trouby včetně mikrovlnné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.27 kg |
| EAN: | 8591022151150 |
| Barva: | hnědá |
| Forma: | Ve tvaru |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,27 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem přepravní: | 7,2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
