forma na biskupský chléb 27,5x11x6,5cm silikon LATTE CULINARIA
Kód: MA-287283
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na biskupský chléb 27,5 x 11 x 6,5 cm, silikon LATTE, CULINARIA. rozměry: 27,5 x 11 x 6,5 cm materiál: silikon barva: latte Silikonová forma biskupský chlebíček CULINARIA Latte. Forma je odolná vysokým teplotám do 230 st.C, lze jí používat do elektrické i mikrovlnné trouby, neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022596647 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 2,366 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
