forma na biskupský chléb 27x14x7cm GRANITE nepřiln.povrch
Kód: MA-368991
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na biskupský chléb 27 x 14 x 7 cm, GRANITE, nepřilnavý povrch. rozměry: 27 x 14 x 7 cm tloušťka dna a stěny: 0,4 mm Forma na biskupský chlebíček Granite. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje. UPOZORNĚNÍ: Maximální teplota: 230 st. CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022382028 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Objem přepravní: | 2,8224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 7,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
