forma na biskupský chléb 30,5x15,5x7,5cm nepřiln.povrch
Kód: MA-266175
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na biskupský chléb 30,5 x 15,5 x 7,5 cm, nepřilnavý povrch. rozměry: 30,5 x 15,5 x 7,5 cm tloušťka dna a stěny: 0,4 mm materiál: nepřilnavý povrch Forma na chleba s nepřilnavým povrchem CULINARIA. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022600887 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 3,472 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
