forma na biskupský chléb 30x12x7cm FANTASIA plech pocín.
Kód: MA-287281
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na biskupský chléb 30 x 12 x 7 cm, FANTASIA, plech pocínovaný. rozměry: 30 x 12 x 7 cm Forma na biskupský chlebíček je ynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022372456 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 2,604 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
