forma na chléb 25cm nepřiln.povrch
Kód: MA-208740
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na chléb 25 cm, nepřilnavý povrch. délka: 25 cm - forma na pečení chleba či biskupského chlebíčku - je vyrobena z oceli s nepřilnavým povrchem - tloušťka plechu 0,30 mm - používejte pouze nylonové, silikonové nebo dřevěné náčiní - použití max. do 230 °C - není vhodná do myčky na nádobíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8712187029331 |
| Barva: | černá |
| Forma: | chléb |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2133 kg |
| Materiál: | nepřilnavý |
| Objem přepravní: | 2,184 dm3 |
| Sada: | ne |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
