forma na chléb 35x11,5x7,5cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287289
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na chléb 35 x 11,5 x 7,5 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. rozměry: 35 x 11,5 x 7,5 cm tloušťka dna a stěny: 0,4 mm Forma na chleba s nepřilnavým povrchem CULINARIA. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022598412 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 3,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
