forma na dort 20cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287284
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 20 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA, průměr: 20 cm výška: 6,8 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem tloušťka materiálu: 0,4 mm Dortová forma CULINARIA má boční otevírací systém. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022396308 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 3,087 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
