forma na dort 20cm nepřiln.povrch
Kód: MA-208715
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 20 cm, nepřilnavý povrch. průměr: 20 cm - forma je vyrobena z kvalitní oceli s nepřilnavým (non-stick) povrchem, který zajišťuje dokonalé nepřilnavé výsledky - použití max. do 230 °C - používejte pouze nylonové, silikonové nebo dřevěné náčiní - není vhodná do myčky na nádobíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8006043010992 |
| Barva: | černá |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Materiál: | ocel |
| Objem přepravní: | 2,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 6,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
