forma na dort 22cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-326219
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 22 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. průměr: 22 cm výška: 6,8 cm nepřilnavý povrch Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590419094704 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
