forma na dort 24cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-268495
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 24 cm, silikon, ČRV, CULINARIA. průměr: 24 cm výška: 6 cm materiál: silikon barva: červená Silikonová forma na dort Red CULINARIA. Formu lze používat do elektrické i mikrovlnné trouby, je odolná vysokým teplotám (do 230 st. C). Neváže chutě ani pachy pokrmů a snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí). Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419043078 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,275 kg |
| Objem přepravní: | 3,456 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
