forma na dort 26cm nepřiln.povrch GRANITE + PH víko
Kód: MA-368994
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 26 cm, nepřilnavý povrch GRANITE + PH víko. průměr: 26 cm výška: 8 cm tloušťka stěny: 0,4 mm hmotnost netto: 0,514 kg materiál: karbonová ocel s nepřilnavým povrchem Xynflon barva: šedá materiál poklice: plast Forma na dort s praktickým plastovým víkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591022381946 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,466 kg |
| Objem přepravní: | 7,056 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
