forma na dort 26cm nepřiln.povrch GRANITE
Kód: MA-368993
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 26 cm, nepřilnavý povrch GRANITE. průměr: 26 cm výška: 6,5 cm tloušťka stěny: 0,4 mm Forma na dort Granite. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE - polytetrafluorethylen, je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022381953 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,361 kg |
| Objem přepravní: | 4,732 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
