forma na dort 27cm MAJESTIC Tartty nepř.povrch, litá
Kód: MA-370133
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 27 cm, MAJESTIC Tartty, nepřilnavý povrch, litá. průměr: 27 cm Litá hliníková pečící forma na dort MAJESTIC Tarty, s nepřilnavým povrchem, pro pečení třených, kynutých a piškotových těst. Je vhodná pro elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591022611067 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,728 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
