forma na dort 27cm silikon mix barev
Kód: MA-385852
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 27 cm, silikon mix barev. výška: 6 cm průměr: 27 cm materiál: silikon mix barev: modrá, antracit mikrovlnka: ano myčka: ano Kulatá silikonová forma je odolná vůči vysokým teplotám (do 240°C), lze jí používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Nepřejímá chutě ani pachy pokrmů. Není náročná na údržbu Není nutné ji před pečením vymazávat a vysypávat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8719202176971 |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,194 kg |
| Materiál: | silikon |
| Objem přepravní: | 4,374 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
