forma na dort 28cm 2 dna pocín.
Kód: MA-208702
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Řada Selenia je vyrobena z elektrolyticky pocínovaného materiálu. Díky praktické boční západce je uvolnění dortů snadné a tvar dortu je vždy neporušený. Max 190 °CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8006043452280 |
| Barva: | stříbrná |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,54 kg |
| Objem přepravní: | 5,4096 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Určení: | plech |
| Výška přepravní: | 6,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
