forma na dort 28cm FANTASIA pocín.
Kód: MA-327147
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort 28 cm, FANTASIA, pocínovaná. průměr: 28 cm materiál: pocínovaný plech Forma na dort je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022372449 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,352 kg |
| Objem přepravní: | 5,887 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
