forma na dort 28cm nepřiln.povrch
Kód: MA-385844
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
forma (pr. x V): 28 x 7 cm Pečící forma na dort kulatého tvaru je základem pro dobrý korpus. Nepřilnavý povrch je vysoce odolný a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8719202677805 |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,433 kg |
| Materiál: | nepřilnavý |
| Objem přepravní: | 5,488 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
