forma na dort/bábovku 26cm FANTASIA pocín.
Kód: MA-287285
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort / bábovku 26 cm, FANTASIA, pocínovaná. průměr: 26 cm materiál: pocínovaný plech Forma na dort či bábovku je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022372395 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,52 kg |
| Objem přepravní: | 6,1965 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
