forma na dort sada 3díl.(16,24,28cm) pocín. FANTASIA
Kód: MA-266105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na dort sada 3díl. (16, 24, 28 cm), pocín. FANTASIA. sada forem na dort FANTASIA obsahuje: - průměr 16 cm - průměr 24 cm - průměr 28 cm výška: 7 cm materiál: pocínovaný kov tloušťka stěny: 0,3 mm Vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Formy jsou vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní. Všechny tři formy jsou rozevírací. myčka: ne mikrovlnka: ne trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8591022372388 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,751 kg |
| Objem přepravní: | 5,887 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
