forma na koláč 26cm FANTASIA plech pocín.
Kód: MA-287290
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na koláč 26 cm, FANTASIA, plech pocínovaný. průměr: 26 cm Forma na koláč Fantasia má praktické oddělitelné dno. Je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Pocínovaný plech je vysoce odolný materiál. Je možné používat i kovové náčiní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022374252 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,21 kg |
| Objem přepravní: | 2,028 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
