forma na koláč 27cm silikon ČRV
Kód: MA-370050
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na koláč 27 cm, silikon, ČRV. průměr: 27 cm výška 3,5 cm materiál: silikon barva: červená Silikonová forma na koláč 27 cm Red CULINARIA. Forma je odolná proti vysokým teplotám (do 240 st. C), lze jí používat do elektrické i mikrovlnné trouby. Neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí) a je skladná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022343203 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,024 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
