forma na koláč 28,5x3,5cm nepřiln.povrch GRANITE
Kód: MA-368992
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na koláč 28,5 x 3,5 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE. průměr: 28,5 cm výška: 3,5 cm tloušťka dna i stěn: 0,4 mm Vlnitá forma na koláč Granite. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022381984 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Objem přepravní: | 2,9792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 3,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
