forma na koláč pr.28x4cm skl.
Kód: MA-200790
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr: 28 x 4 cm Forma najde své využití při pečení sladkých i slaných pokrmů. Je vyrobena z vysoce kvalitní a tepelně odolné skloviny SIMAX, která odolává teplotám od -40°C až do + 300°C. Skleněná forma pozvolna uvolňuje teplo a těsto se tak ideálně propeče. Formu můžeme umístit do všech tipů trub a bez problémů i do myčky na nádobí. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou. Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8593419415586 |
| Forma: | dort |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,12 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 3,136 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
