forma na led 21,5x11x2cm PH/silikon mix 4 tvary
Kód: MA-386682
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Forma na led 21,5 x 11 x 2 cm, PH / silikon, mix 4 tvary. rozměry: 21,5 x 11 x 2 cm materiál: plast / silikon mix 4 tvary: srdce, ústa, ananas, citrus Forma na led vytvoří ledové tvary k ochlazení nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domov a outdoor |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8720573451093 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,594 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ dopňku: | tvořítko (na led a zmrzlinu) |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
