forma na led 24,5x11,7x2,5cm PH/silikon mix 4 tvary
Kód: MA-386850
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
forma na led 24,5x11,7x2,5cm PH/ silikon, mix 4 tvary rozměry (D x Š x V): 24,5 x 11,7 x 2,5 cm materiál: polystyrenová vlákna, termoplastický elastomer hmotnost: 70 g mix dekorů: květina, srdce, kruh, obdélník Zábavné formičky na výrobu ledu v různých tvarech, které září letní náladou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domov a outdoor |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8720573914055 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,063 kg |
| Objem přepravní: | 1,5345 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 3,3 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
